Kontakt

Här hittar du kontaktinformation till Kartenas personal
Journummer drift & teknisk support: 031-77 44 393 eller support@kartena.se


Rikard Linneroth

Rikard Linneroth

VD och grundare
Tel. 031 77 44 390
rikard.linneroth@kartena.se
Henrik Karlsson

Henrik Karlsson

Projektledare / Key Account Manager och grundare
Tel. 031 77 44 392
henrik.karlsson@kartena.se
Erik Olsson

Erik Olsson

Projektledare / Key Account Manager
Tel. 031 77 77 791
erik.olsson@kartena.se
David Sjölander

David Sjölander

Key Account Manager / Business Developer
Tel. 031 77 77 792
david.sjolander@kartena.se

Peter Thorin

Peter Thorin

Produktchef
Tel. 031 77 77 793
peter.thorin@kartena.se
Daniel Garcia

Daniel Garcia

Team leader, DBA
Tel. 031 77 44 398
daniel.garcia@kartena.se
Marcus Alfredsson

Marcus Alfredsson

Systemutvecklare
Tel. 031 77 44 399
marcus.alfredsson@kartena.se
Per Fröjd

Per Fröjd

Systemutvecklare
Tel. 031 77 44 397
per.frojd@kartena.se

Philp Stolpe

Philip Stolpe

Systemutvecklare
Tel. 031 77 77 794
philip.stolpe@kartena.se
Jonas Rankvist

Jonas Rankvist

Supportspecialist
Tel. 031 780 30 71
jonas.rankvist@kartena.se
Jonas Ullerstam

Jonas Ullerstam

Support
Tel. 031 780 30 72
jonas.ullerstam@kartena.se
Julia Grehn

Julia Grehn

Sälj & Support
Tel. 031 77 77 795
julia.grehn@kartena.se

Hitta till oss

Kartena AB
Vasagatan 45
411 37 Göteborg