Telefon och e-post

Journummer drift & teknisk support: 031-77 44 393 eller support@kartena.se

 
Rikard Linneroth,
VD och grundare
031-77 44 390
rikard.linneroth@kartena.se
 
Henrik Karlsson,
Projektledare / Key Account Manager och grundare
031-77 44 392
henrik.karlsson@kartena.se

Erik Olsson,
Projektledare / Key Account Manager
031-77 77 791
erik.olsson@kartena.se

Peter Thorin,
Produktägare
031-77 77 793
peter.thorin@kartena.se

Daniel Garcia,
Team leader, DBA
031-77 44 398
daniel.garcia@kartena.se

Marcus Alfredsson,
Systemutvecklare
031-77 44 399
marcus.alfredsson@kartena.se

Per Fröjd,
Systemutvecklare
per.frojd@kartena.se

Philip Stolpe,
Systemutvecklare
philip.stolpe@kartena.se

Jonas Ullerstam,
Support
031-780 30 72
jonas.ullerstam@kartena.se

Jonas Rankvist,
Support specialist
031-780 30 71
jonas.rankvist@kartena.se